Paukštynas | Premium

Premium
Tik vienas žingsnis iki lėkštės!

APIE PREKĖS ŽENKLĄ

Norint pagaminti skanų patiekalą – virtuvėje gali tekti praleisti valandų valandas. Mes siūlome nešvaistyti laiko ir išbandyti Vilniaus Paukštyno "PREMIUM" marinuotus produktus! Jau atradome geriausius marinatus ir paruošėme vištieną taip, kad ši atskleistų geriausias savo skonio savybes! Viskas ką turite padaryti – ją iškepti!

Išskirtiniai skoniai

Grilis ištisus metus: kepkite ir ant grilio, ir orkaitėje

Specialus aliuminio indelis, pritaikytas kepti orkaitėje

Išskirtiniai skoniai

Nuolatos ieškome išskirtinių skonių, kurie sužavėtų net išrankiausią vištienos gurmaną. Buvome pirmieji Lietuvoje, pasiūlę vištieną uogų marinate. Vištiena mėlynių marinate jau kelerius metus yra vienas mėgstamiausių produktų. Taip pat siūlome ir vištieną su bruknių, serbentų ir goji uogų marinatais. Nepaisant to, kad „Premium“ marinatuose „karaliauja“ uogos, mūsų gamybos meistrai skonių paieškose išbando visame pasaulyje populiarius prieskonius. Stebime pasaulines tendencijas ir norime pasiūlyti tai, kas geriausia ir unikalu! 


Išskirtiniai skoniai

Patogi pakuotė

„Premium“ marinuota vištiena ne tik nustebins išraiškingų skonių įvairove, bet ir Jūsų kepimo indą paliks švarų. Paverskite maisto gaminimą poilsiu! „Premium“ marinuoti vištienos produktai supakuoti patogiose kepimui skirtose pakuotėse, kuriose kepant vištieną, ši visada išliks sultinga. Tiesiog nuimkite popierinę pakuotę ir dėkite indelį į orkaitę. 

Patogi pakuotė

Karštai rūkyti gaminiai

„Premium“ produktų linijoje rasite ir karštai rūkytų produktų tiems, kurie mėgsta unikalius ir ištaigingus gaminius. Mūsų asortimente - vištienos filė su garstyčių grūdeliais ir vištienos filė su špinatais. Puikiai tiks ir kaip užkandis, ir originalioms salotoms paruošti. Produktai  išrūkyti natūraliais dūmais ir supakuoti patogioje pakuotėje. 

Karštai rūkyti gaminiai

Tik vienas žingsnis iki lėkštės!

Tik vienas žingsnis iki lėkštės!
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU