Paukštynas | Premium

Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!

APIE PREKĖS ŽENKLĄ

Norint pagaminti skanų patiekalą – virtuvėje gali tekti praleisti valandų valandas. Mes siūlome nešvaistyti laiko ir išbandyti Vilniaus Paukštyno PREMIUM marinuotus produktus! Jau atradome geriausius marinatus ir paruošėme vištieną taip, kad ši atskleistų geriausias savo skonio savybes! Viskas ką turite padaryti – ją iškepti!

Išskirtiniai skoniai

Grilis ištisus metus: kepkite ir ant grilio, ir orkaitėje

Specialus aliuminio indelis, pritaikytas kepti orkaitėje

Premium skoniai Jūsų GRILIUI!

Serbentai ir goji uogos, mėlynės ar rabarbarai, o gal sūri karamelė ar brandinti pipirai? Išsirinkti sunku, kai Vilniaus paukštyno PREMIUM viščiukų sparnelių peteliai ir šlaunelių mėsa marinuoti taip gardžiai. Siūlome nesukti galvos renkantis ir išbandyti visus skonius – kepkite sultingą ir sveiką, Lietuvoje be antibiotikų užaugintą mėsytę grilyje ir dalinkitės su šeima ar būriu draugų! 

Premium skoniai Jūsų GRILIUI!

Atnaujinta pakuotė!

Į grilio šventę pasikvietėte būrį draugų ir sunku nuspręsti, kiek maisto nupirkti, kad sotūs būtų visi? Šiuo klausimu mes pasirūpinome! Ant atnaujintų Vilniaus paukštyno PREMIUM ir FIESTA produktų linijų pakuočių nuo šiol aiškiai matysite, kiek porcijų yra vienoje pakuotėje ir galėsite patogiai pasirinkti tinkamą produktų skaičių. O jei neturite griliaus, tai nesutrukdys surengti gardaus ir sveiko maisto šventę, nes ant pakuočių taip pat rasite skirtingus produktų paruošimo būdus ir galėsite pasirinkti patogiausią – keptuvėje, orkaitėje ar kepsninėje. Atnaujintų pakuočių ir mylimų skonių ieškokite parduotuvėse!
Atnaujinta pakuotė!

Išskirtiniai skoniai

Nuolatos ieškome išskirtinių skonių, kurie sužavėtų net išrankiausią vištienos gurmaną. Buvome pirmieji Lietuvoje, pasiūlę vištieną uogų marinate. Vištiena mėlynių marinate jau kelerius metus yra vienas mėgstamiausių produktų. Taip pat siūlome ir vištieną su bruknių, serbentų ir goji uogų marinatais. Nepaisant to, kad „Premium“ marinatuose „karaliauja“ uogos, mūsų gamybos meistrai skonių paieškose išbando visame pasaulyje populiarius prieskonius. Stebime pasaulines tendencijas ir norime pasiūlyti tai, kas geriausia ir unikalu! 


Išskirtiniai skoniai

Karštai rūkyti gaminiai

„Premium“ produktų linijoje rasite ir karštai rūkytų produktų tiems, kurie mėgsta unikalius ir ištaigingus gaminius. Mūsų asortimente - vištienos filė su garstyčių grūdeliais ir vištienos filė su špinatais. Puikiai tiks ir kaip užkandis, ir originalioms salotoms paruošti. Produktai  išrūkyti natūraliais dūmais ir supakuoti patogioje pakuotėje. 

Karštai rūkyti gaminiai

Dabar dviem, trim ar penkiem – patiks visiem. Kepimui ir grilinimui. Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!

Dabar dviem, trim ar penkiem – patiks visiem. Kepimui ir grilinimui. Kito lygio vištiena – kiekvienai kompanijai!
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti
uždaryti
Informacija apie projekto teikėją
Informacija apie projektą

Aprašykite PROJEKTĄ ir jo aktualumą savo bendruomenei, regionui, kodėl norite įgyvendinti šį projektą, kaip šis projektas atitinka AB Vilniaus paukštyno rėmimo kryptis.

Priedai

Išrašo iš VĮ „Registrų centro“ Juridinių asmenų registro kopija (duomenys turi būti aktualūs prašymo pateikimo dienai)

Pridėkite failą

Prašymo teikėjo įstatai, nuostatai ir kiti susiję dokumentai

Pridėkite failą

Pateikite galimo projekto vizualizacijas – foto, maketus ir pan. (iki 5 vnt.)

Pridėkite failą
Palaukite, vyksta registracija ...

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU