Paukštynas | Fiesta

Grilio Fiesta prasidėjo!

APIE PRODUKTŲ LINIJĄ

Pramogos su draugais gamtoje neįsivaizduojamos be gardžių grilio patiekalų. Būtent dėl to „Vilniaus paukštyno“ prekės ženklas sukūrė atskirą „Fiesta“ produktų liniją. 

„Fiesta“ marinuotos vištienos produktai ir rūkyti užkandžiai – tiems, kurie nori smagiai ir skaniai praleisti laiką iškyloje su draugais, nesukant sau galvos dėl vaišių paruošimo. Vilniaus paukštynas garsiai skelbia - grilio FIESTA jau čia!

Skonių įvairovė

Lengvas ir greitas paruošimas

Produktai, sukurti griliui, bet tinka kepti ir orkaitėje

Play video
Play video

Skonių įvairovė

Mūsų tikslas – nustebinti Jus ir naujais skoniais, ir paruošimo technologija. Siekiame, kad mūsų produktai įkvėptų eksperimentams, kurie neatimtų daug laiko. Geriau šį laiką skirti besimėgaujant eksperimentų rezultatu – gardžiais patiekalais su artimaisiais ar draugais. „Fiesta“ – tiek mėgstantiems tradicinius skonius, tiek ir ieškantiems naujų. Siūlome skonių įvairovę  – kad kiekvienas rastų sau tinkančius ir patinkančius grilio iškylų favoritus.

Skonių įvairovė

Karštai rūkyti užkandžiai

Kaip dažnai akimirkos, kol laukiam iki iškeps šašlykai atrodo tarsi amžinybė? Vilniaus paukštyno Fiesta naujienos - ateina Jums į pagalbą! Šį sezoną pristatome naująją "Fiesta" užkandžių liniją ir keturis nepakartojamus produktus - karštai rūkytas vidurines viščiukų sparnelių dalis su sūdyta karamele, žolelėmis, laukiniu česnaku ir su aštriu Buffalo marinatu. Taigi, laukiant kol iškeps šašlykai, galėsite mėgautis mūsų gardžiais užkandžiais. Su tokia kombinacija - puiki vasaros „Fiesta“ garantuota!

Karštai rūkyti užkandžiai

„Fiesta“ šašlykai

„Vilniaus paukštyno“ linijos „Fiesta“ asortimente – net keturių skirtingų marinatų šašlykai. Ypač mėgstami su pipiriniu marinatu, kurie jau ne vienerius metus iš eilės karaliauja TOP‘ų viršūnėse. Šiam lyderiui savo populiarumu taip pat nenusileidžia ir kiti „Vilniaus paukštyno“ šašlykai – su sakartvelišku marinatu su česnakų ir alyvuogių aliejaus marinatu bei su mėlynių marinatu. 

„Fiesta“ šašlykai

Vištienos iešmeliai

Tau nebereikia teptis rankų, veriant marinuotą mėsą ant iešmo. Mes tai padarėme už Tave! Siūlome marinuotos vištienos gabaliukus, suvertus ant medinių iešmelių. Tiesiog išimk iš pakuotės ir kepk! Iškepti tau prireiks vos 15 minučių ir jau galėsi mėgautis gardžiais „Fiesta“ iešmeliais. Šią vasarą grilio mėgėjams „Vilniaus paukštynas“ siūlo dviejų skirtingų skonių iešmelius, kurie savo skoniais kviečia nusikelti į Graikiją ar Prancūziją. Taip pat, šiemet pristatome NAUJIENĄ - Sakartveliškus maltos vištienos iešmelius bei Brėmeno maltos vištienos iešmelius. 

Vištienos iešmeliai

Marinuotos vištienos dalys

Vilniaus paukštyno "Fiesta" linijoje taip pat rasite jau klasika tapusius su česnakais ir kmynais marinuotus vištienos sparnelius bei blauzdeles! Tikras, naminis, kiekvieno skonio receptorius sužadinantis vasaros skonis...

Marinuotos vištienos dalys

Mažiau laiko pasiruošimui, daugiau – Tavo fiestai!

Mažiau laiko pasiruošimui, daugiau – Tavo fiestai!
uždaryti
uždaryti
uždaryti

uždaryti

Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su www.paukstynas.lt slapukų politika.

. Privatumo politika
SUTINKU